امروز :  
»   چهارشنبه , 29 , شهريور , 1396 , 7:54 ب.ظ
»   Wednesday , 20 , September , 2017 , 7:54 pm

خدمات آزمایشگاهی

 

DSCF7100.jpg

 

آزمایشگاه سنجش آلاینده های هوا:

فرآیند روزافزون صنعتی شدن کشور همراه با کاربرد مواد شیمیایی گوناگون در زمینه های مختلف باعث پخش مواد آلاینده در محیط های کاری وهوای پیرامونی زندگی گردیده است. پخش آلاینده ه در واحد های صنعتی ،کارخانه ها ومکانهای خدماتی افزون بر تاثیر بر سلامت پرسنل وگذاشتن عوارض سو روی آنها باعث پخش آلاینده های هوا در محیط بیرون می گردد .بر پایه آمارها سالانه بین 2تا 3 ملیون نفر در اثر آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند و افراد زیادی به بیماریهای ناشی از آلودگی هوا مانند آسم ،برونشیت ، تنگی نفس ،حملات قلبی وآلرژی های مختلف وغیره دچار می گردند.

اهمیت بسزایی که این موضوع برای جوامع بشری دارد باعث گردیده تا کشورهای گوناگون برای کنترل وکاهش آلاینده ها قوانین وآیین نامه های مختلفی تدوین واجرا نمایند .در کشور ما ایران سازمان حفاظت محیط زیست این مسئولیت را به عهده دارد.

توانایی شناسایی آلاینده وتعین میزان ونوع آن با دستگاهها وتجهیزات آزمایشگاهی ویژه ای امکانپذیر است تا پس از انجام این کار آنها را با شاخص های اعلام شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست مورد مقایسه قرار گیرد.

آزمایشگاه سنجش آلاینده های هوای شرکت خاک آزما نگین (کانیکو)به عنوان آزمایشگاه معتمد سازمان حفاظت محیط زیست کشور با در اختیار داشتن امکانات ،تجهیزات ودستگاههای لازم ومناسب یکی از آزمایشگاههای پیشرو در این زمینه می باشد که خدمات خود را در سرتاسر کشور ارائه می نماید .

 

آخرین به روز رسانی (جمعه ۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۵۵)

 
<